Bo zawsze jest dobry czas na dobrą edukację

EuroConsulting

Nasze zaoczne licea i policealne szkoły dla dorosłych w Oleśnicy spełniają Państwowe standardy kształcenia, co potwierdzają nadane nam uprawnienia szkół publicznych. Dzięki temu wydane przez nas zaświadczenia, świadectwa i dyplomy są honorowane w każdym urzędzie, firmie i instytucji.

Od ponad 12 lat zajmujemy się kształceniem Was nie tylko w formach szkolnych, ale także poprzez kursy kwalifikacyjne i szkolenia, pomagając Wam w zdobyciu wykształcenia średniego lub dyplomu technika w administracji, BHP czy usługach pocztowych i finansowych. Nie pozostajemy głusi na wolę edukacji najbardziej potrzebujących, dlatego jesteśmy partnerem Oleśnickiego Programu Karty Dużej Rodziny. Dodatkowo realizujemy projekty finansowane przez Unię Europejską, dzięki którym setkom z Was udało się ukończyć kurs prawa jazdy lub uzyskać wykształcenie średnie albo certyfikat komputerowy ECDL.

Oferta edukacyjna

Twoje wykształcenie to ważna sprawa, nie odkładaj decyzji o nim na później. Zapoznaj się z ofertą naszych kursów, szkoleń oraz szkół dla dorosłych i zapewnij sobie bezpieczną przyszłość już dziś.

Szkoły dla dorosłych

Kwalifikacyjne kursy zawodowe

kursy kwalifikacyjne w Oleśnicy

Szkolenia finansowane ze środków Unii Europejskiej

Wiarygodność

Obieramy właściwy kierunek edukacji, dlatego możemy pochwalić się certyfikatami Wiarygodnej Szkoły oraz Rzetelnej Firmy.

Wiarygodna szkoła

kursy kwalifikacyjne w Oleśnicy

Rzetelna firma

szkoły dla dorosłych w Oleśnicy